YAYLASOFT 'a HOŞGELDİNİZ..

Kolay Kullanımlı Yazılımların Adresi

Biz Kimiz ?

Ülkesini, yazılımda dünya normlarında hak ettiği yerde temsil edebilmeyi üzerine vazife bilen YAYLASOFT olarak; belirlediğimiz hedeflerimizde önümüze çıkacak hiçbir engeli tanımıyor, işimizin önüne adımızı, arkasına yayla gibi yüreğimizi koyuyoruz.!

Bilişim sektörünün girişimci, dinamik ve idealist vizyona sahip yazılım firması YAYLASOFT, 10.01.2003 tarihinde Konya'da kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini temel prensip edinen ve toplam kalite yönetimi ilkesinden asla taviz vermeyen YAYLASOFT un amacı kobilere geniş perspektifli, sorunsuz ve kaliteli yazılım hizmeti sunmaktır.

Küresel rekabetin hızla arttığı günümüzde işletmeler, varlıklarını sürdürebilmek ve dünya pazarlarındaki yerlerini alabilmek için isabetli karar vermek durumundadırlar. İsabetli karar verilebilmek; ihtiyaç duyulan bilginin doğru, güvenilir, tam zamanında ve en uygun maliyetle elde edilmesiyle sağlanmaktadır. Yönetimin ihtiyaç duyduğu bilgilerden finansal nitelikli olanlar işletmenin muhasebe servisi tarafından üretilmekte, muhasebe servisinin güvenilir bilgiyi tam zamanında ve en uygun maliyetle üretebilmesi ise iş hayatının hemen her alanına girmiş olan bilgisayar teknolojilerinden yararlanmakla mümkün olmaktadır. Bilgisayar teknolojilerinden yararlanarak bilgi üretebilmek için, öncelikle gereksinim duyulan bilgiyi raporlayacak kaliteli bir yazılıma ve teknik donanıma ihtiyaç vardır. Günümüzde finansal bilgi üretmek amacıyla geliştirilmiş birçok muhasebe yazılımı bulunmaktadır. Ancak, bu yazılımlardan elde edilecek bilginin hızını ve güvenilirliğini sağlayabilmek, klavyeden yapılan veri girişini en aza indiren kullanım kolaylığına sahip yazılımları tercih etmekle mümkün olabilmektedir.

Bunların yanısıra, teknolojinin her geçen gün hızla ilerlediği, ticaretin odak noktasının teknik gereksinimlere çekildiği, satışların artık daha yaygın bir biçimde internet üzerinden yapıldığı günümüzde; zamanın gereksinimlerine göre araştırma-geliştirme (ar-ge) çalışmalarının da büyük önem kazandığının bilincindeki YAYLASOFT, yazılım departmanını Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulundurmaktadır.

  • Sektörel Programlar
  • Ticari Programlar
  • E-ticaret Yazılımları
  • İş Takip Programları

Yazılım Projelerimizi 4 Aşamada Tamamlıyoruz

01

Analiz

Detaylı ar-ge çalışması yapılması

02

Dizayn

İş akış algoritmasının oluşturulması

03

Program

İş akışına göre yazılım kodlaması

04

Test

Kullanım öncesi yeterli test yapılması

Hedefimiz : Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük motivasyon kaynağımız oldu. Yazılımlarımızda kaliteyi artırdık ve yeni sürümleri; süre sınırlaması olmaksızın müşterilerimizin hizmetine ÜCRETSİZ sunmaya başladık.

Toplam kalite yönetimi ilkemizle, kolay kullanımlı ürün geliştirme vizyonumuzla, gece gündüz demeden çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz..

Şu an Yaylasoft Yazılım Departmanı, Türkiye geneli Yaylasoft Bayilikleri ve Yaylasoft Sanal Mağaza olarak faaliyet gösteren YAYLASOFT, istikrarlı büyüme yapısıyla yazılım dünyasının zirvesine ilerlemektedir..

Başarı Hikayemiz

“Müşterinizi çözüm ortağı gibi gördüğünüz için teşekkürler.. Ayrıca yeni sürümleri ücretsiz ve koşulsuz paylaşma politikanızı çok beğeniyorum.”

Bekir Soylu

Dijital Pazarlama

“Çözüm odaklı çalışan, iş bitirici anlayışıyla çalışmaktan memnuniyet duydum. Çalışmalarınızda başarılar.. Hep böyle kalın..”

Ersin Kılıçarslan

Eğitim Kurumu

“İhtiyaç duyduğumda ulaşılabilir olmanız çok iyi. Bu arada destek üniteleriniz epey gelişmiş emeği geçenlere Teşekkürler.. ”

Mehmet Gümüş

Satış Yöneticisi

Hesaplı ve Kullanışlı Programları Tercih Edin,
Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin.

2003

Yılında Başladık

5000 +

Mutlu Müşteri

312

Tamamlanan Proje

300000

Satır kaynak Kod

Sonraki yeni sürümler ücretsiz ! Haydi birlikte harika işler yapalım..

Adres
Selçuk Üniversitesi Teknokent NO:67,
Selçuklu Konya TÜRKİYE
Telefon

+90 332 241 69 59